Romania se viar semnatura lor nu maiinde ieftin . Ministrii au ajuns marionete , iar semnatura lor nu mai valoreaza doi lei . Iar cine crede ca o tara unde un ministru a ajuns de ras si nu mai e bagat in seama nici macar de portar poate inainta si are credibilitate externa , se insala . Ziarul Financiar- Banci Asigurari . |